Dla firm

Prowadzisz firmę? Chcesz budować jej pozytywny wizerunek poprzez zaangażowanie w działalność społeczną? To świetnie. Towarzystwo Przyrodnicze „KAWKA” chętnie nawiąże współpracę z przedsiębiorcami, którzy oprócz osiągania zysków chcieli by pomóc otaczającej nasz przyrodzie. To obopólna korzyść. Za udzielone nam wsparcie będziesz mógł umieścić informację o naszej współpracy we wszelkich materiałach reklamowych swojej firmy, wykorzystać nasze logo, a my umieścimy informację o Twoim geście w naszych materiałach promocyjnych, informacyjnych, na stronie internetowej itp. W jaki sposób możesz pomóc? Poprzez darowiznę lub sponsoring. Potrzebujemy różnych typów wsparcia:

  1. Finansowe – możesz wpłacić na nasze konto dowolną sumę pieniędzy;
  2. Rzeczowe – jeśli prowadzisz firmę produkującą lub sprzedającą np. materiały lub sprzęt biurowy, foto-video, przyrządy optyczne, budki lęgowe, materiały budowlane typu: deski, papa, wkręty możesz nam je podarować. Jeśli chcesz pomóc, ale nie finansowo, a Twoja firma zajmuje się czymś, co nam się nie przyda, możesz kupić sprzęt i go nam podarować. W chwili obecnej wszystkie urządzenia i materiały, które wykorzystujemy w naszej działalności są prywatną własnością naszych członków.
  3. Usługowe –  obecnie poszukujemy firm, które podarują nam usługi w zakresie: księgowości, opieki prawnej oraz poligrafii.

Co jeszcze możesz zrobić dla przyrody jako przedsiębiorca? Weź udział w projekcie „Nie muszę wybierać”. Więcej informacji o nim tutaj.

UWAGA!

Dbamy o swój wizerunek. Dlatego NIE nawiązujemy współpracy z przedsiębiorcami,których działalność opiera się lub bezpośrednio wynika z niszczenia przyrody lub niewłaściwego traktowania zwierząt – również tych udomowionych, a także z firmami czynnie zaangażowanymi w inwestycje na terenach przyrodniczo cennych np. Parkach Narodowych, mające na nie negatywny wpływ. W związku z tym naszymi partnerami nie mogą zostać np.: fermy przemysłowe zwierząt gospodarskich, fermy futrzarskie, zakłady mięsne, organizacje myśliwskie, firmy testujące swoje produkty na zwierzętach itp.